Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Willem van Hest - Frau und Mann
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Lucebert - ets: Derde gezicht; jaar: 1975. nummer: 110/190; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; voorstelling: h40,5 x b49 cm; afm. blad: h51 x b65,5 cm; uitgegeven door Prent 190.
Het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2018 um 22:34 |
Endzeit | 19-1-2018 um 20:34 |