Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1980 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 27 x 22 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 53 x 42 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Magda Giebels - 1946
Sfeervolle ets - gesigneerd - oplage 6/10 ex. , uit 1980
Netjes ingelijst, kan zo aan de muur.
Het werk is afkomstig van de voormalige kunstuitleen.
Beeldmaat: ca 22 x 27 cm (hxb)
Formaat met lijst: ca 53 x 42 cm (hxb)
De ets wordt zorgvuldig verpakt verzonden, uitsluitend binnen Europa.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Startzeit | 15-11-2020 um 15:02 |
Endzeit | 13-3-2021 um 21:29 |
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |