Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
C279
kunstenaar: Marcel van Hoef (1967)
titel verso: "Passage"
techniek: Mixed media op doek
afmetingen: 60 x 60 cm, doekmaat
inclusief atelierlijst (zie afbeelding)
Gesigneerd: Rechtsonder
Gedateerd verso: 1999
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 17-1-2018 um 11:59 |
Endzeit | 31-1-2018 um 19:59 |