Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Design |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Exclusieve gouden Marcel Wanders fiets in zeer schaarse oplage.
Deze fiets is ontworpen door bekend kunstenaar Marcel Wanders in het teken van het ''World Bycicle Relief''. Deze organisatie sponsort fietsen in ontwikkelingslanden, zodat grotere afstanden afgelegd kunnen worden zonder uren te hoeven lopen.
Deze exclusieve designer fiets staat dus symbool voor een prachtig maatschappelijk initiatief en is tevens zeer geschikt om uw nrichting mee te verrijken.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Waddinxveen, Niederlande |