Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Deze steendruk is in 1997 door Marianne Aulman zelf vervaardigd.
Een kleine oplage van 15 stuks .
Deze prent is heeft een een houten lijst.
Afmetingen: zonder lijst 40x40 ingelijst 50x50
Exclusief verzendkosten
Startzeit | 19-2-2014 um 20:20 |
Endzeit | 5-3-2014 um 20:20 |