Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Deze mooie zeefdruk op Japans zijdepapier was onderdeel van een expositie in november 1973 in de Galerij (nu: Brikke Oave) in Brunssum. Een exemplaar van de aankondiging is aan de achterzijde van de lijst gehecht.
Afmeting werk 43,5 x 37,5 cm
Het werk is in een nieuwe lijst geplaatst, de passe-partout (van de oorspronkelijke lijst) is wat smaller.
Af te halen in Velp (Gld), kan tegen km vergoeding bezorgd worden, in overleg ook toe te zenden.
Startzeit | 20-10-2015 um 12:58 |
Endzeit | 3-11-2015 um 12:03 |