Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
MARIE BILDERS VAN BOSSE 1837 -1900 echtgenote van jw bilders
BOMEN AAN DE VAART
TOP AQUAREL OP PAPIER IN DE MAAT 30 X 50 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER M BILDERS V BOSSE
GEKADERD IN ZEER FRAAI HOUTEN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 48 X 70 CM
STAAT ; HET WERK IS IN GOEDE STAAT
STAAT LIJST - GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND of afhalen in Zaandam bij KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Kleine meesters hebben grote toekomst
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 10-2-2018 um 20:51 |
Endzeit | 19-2-2018 um 20:51 |