Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Aquarell |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 23 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 43 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Marie Vlielander Hein (naamvarianten: Maria Johanna Magdalena Vlielander Hein, Maria Vlielander Hein, Johanna Vlielander Hein, Maria Johanna Magdalena Vlielander Hein, Mies Vlielander Hein) werd op 6 september 1871 in Den Haag geboren en overleed daar ook op 21 september 1955.
Maria studeerde een blauwe maandag in Parijs (zij ontving daar tekenlessen op een pensionaat o.l.v. mej. L. Metzelaer) en was leerling bij Cornelia van der Hart, Bernardus Petrus Schregel, Willem Maris Jbzn (en kreeg van hem vele wijze raadgevingen), Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (ook va hem kreeg ze de nodige aanwijzingen) en volgde daarnaast ook nog aquarellessen bij Cornelia van der Hart te Den Haag.
Marie Vlielander Hein werkte het merendeel van haar tijd in Parijs, Den Haag, Putten (Veluwe) of Rockanje.
Maria heeft naam gemaakt als aquarelliste, schilderes en tekenares. Ze werkte voornamelijk met olie- of aquarelverf. Van haar zijn zowel (vruchten)-stillevens, bloemen, interieurs en marines bekend.
Zij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, van de Vereeniging Sint Lucas in Amsterdam en van de Vereniging Nederlandsche Kunstkring.
Vermeld in Van Gelder, Scheen, Saur, Jacobs.
Zustand | |||
Zustand | Angemessen | ||
Het aquarel verkeert in goede staat. Het Passe Partout is verkleurd en de lijst is beschadigd. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 26-1-2019 um 15:55 |
Endzeit | 9-2-2019 um 21:40 |