Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Jahr | 1985 |
Technik | Keramik |
Maße | 48 x 26 x 22 cm (h x b x t) |
Gewicht | -25 gramm |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | uniek |
Marijke van Os (1950)
`Bloemenvaas` uit 1985
Prachtig uniek keramisch beeld van Marijke van Os.
Hand gemodelleerd door de kunstenaar
Hand gesigneerd en gedateerd 1985 onder de voet
De fantasierijke vaas objecten van Marijke van Os vertonen niet zelden menselijke trekjes. Zij hebben de armen in de zij of in de lucht en lijken op figuren met bloemen als een soort hoofd. De bloemen hangen verlept naar beneden en zijn het motief van de vaas zelf geworden.
Maat : h 48cm, b 26cm, d 22cm
Galeriewaarde ca. € 1.700
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Groningen, Niederlande |
Startzeit | 23-4-2020 um 23:14 |
Endzeit | 23-7-2020 um 0:55 |