18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie, vroege en losbladige ets door Marinus Boezem.
Voorstelling getiteld 'Mensen en Bloem'
Losbladig, beeldmaat 24x18, bladmaat 28x25
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Boezem' en '1963'
Getiteld m.o. 'Mensen en bloem', annotatie en nummering l.o. 'eigen druk ets' en '6/50'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 10-4-2014 um 21:38 |
Endzeit | 17-4-2014 um 21:38 |