18 Karat Gold mit Platinring, besetzt mit Diamant 0,18 ct – rm 18,25
Karel Appel - Samstag „Der Schlummer eines Sommerabends
Jentsje Popma - Glühbirnenfeld
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Marius Bauer. Afmetingen voorstelling: H13 x b8,5 cm. Afmetingen blad: H32 x b22,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood en linksonder in de druk. Conditie: in goede staat.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 10-5-2018 um 12:24 |
Endzeit | 18-5-2018 um 20:24 |