Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Modern schilderijtje van Marjan Taminiau 1942- in mooie lijst 22 x 21 cm
Leuk modern schilderijtje in prachtige strakke gouden lijst van 22 x 21 cm.
Naamvarianten Mook, Marianne Catharina Marie van
Mook, Marjan van
Taminiau-van Mook, Marjanhuwde 7 juli 1964 met M.L.M. Taminiau
Kwalificaties schilder, tekenaar, pentekenaar, etserNationaliteit/school NederlandsGeboren Tilburg 1942-01-14
Biografische gegevensOpleiding Akademie voor Beeldende Kunsten (Tilburg)
Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam)
Academy of Fine Arts (Zagreb)
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tilburg, Niederlande |
Ort des Objekts | Tilburg, Niederlande |
Startzeit | 21-8-2017 um 14:58 |
Endzeit | 25-8-2017 um 19:58 |