Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Betreft een groot abstract werk van Bradley (zeefdruk uitgegeven in exclusieve oplage van 20, dit is exemplaar 17) het werk verkeert in uitstekende conditie, is professioneel met zuurvrije passepartout en achterwand ingelijst in een matte aluminium omlijsting en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: ca. 70x100 cm, inclusief omlijsting, 50x65cm (beeld)
Ort des Objekts | UTRECHT, Niederlande |
Startzeit | 11-2-2017 um 12:12 |
Endzeit | 26-2-2017 um 11:12 |