Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Valentin Bakardjiev - Öl auf Leinwand, Dalem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Let op: uit collectie geveild, zie speciale voorwaarden
Titel: Portfolio Martin Bradley, drie litho’s + boek
Jaartal: 1990
Afmetingen blad: 40 cm x 30 cm
Oplage: 46/200
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Conditie: In zeer goede staat
Speciale voorwaarden:
Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item.
Passe-partout/Lijsten: Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken of breekbare werken verdient dit altijd de voorkeur.
Deze werken kunnen niet worden verzonden via de reguliere partijen zoals bv. PostNL en worden door ons alleen geleverd met een koerier.
Bezorgkosten met koerier:
Nederland: 40,00 euro (incl. BTW) voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)
België: 70 euro Vlaanderen, 125 euro Wallonië.
Natuurlijk kunnen meerdere aankopen gecombineerd worden.
Normale verzending van ingelijste werken is NIET mogelijk ivm risico glasbreuk.
Garantie:
Bezichtigen:
Code: ZWSP1
Startzeit | 31-7-2014 um 13:33 |
Endzeit | 10-8-2014 um 13:33 |