David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets van Massimo Danielis, r.o gesigneerd in potlood, l.o genummerd 10/25. Getiteld 'Stelis', gedateerd 2014. Geplaatst achter passepartout, afm. 40x50 cm (beeld 20x25). Het geheel verkeert in smetteloze perfecte staat.
Voor info over de kunstenaar: https://www.massimodanielis.com/prints-druckgrafik/2015-situazioni/
ook: http://www.artnow-gallery.com/massimo-danielis/
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65