Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Drucke vor 1900 |
Jahr | 1720 |
Technik | Gravur |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 16.5 x 19.5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Amsterdam. Beerenbeyt. Amsteldijk nr. 25 - 1720
Titel: Gezicht de Beerenbeyt: of Uitrechtsch, Haagsch, Delfsch, en Rotterdamsch veer. Ondertitel ook in het Frans.
Kopergravure van Matthijs Pool. Gepubliceerd in: Matthijs Pool. Verscheyde gesigten van de vermaarde rievier de buyten Amstel van de stadt Amsterdam, tot het dorp Ouwerkerk … / Plusieurs veuës et perspectives de la fameuse riviére de Buyten-Amstel depuis Amsterdam jusqu'au village d'Ouwerkerk … Amsterdam: Matthijs Pool. Ca. 1720.
Gezicht op de Amstel bij herberg de Beerebeyt. Herberg gelegen aan de Amsteldijk, net buiten de stadsmuren van Amsterdam, vertrek- en eindpunt van trekschuit- en omnibusdiensten.
Afm. plaatrand: ca. 16,5 x 19,5 cm. Marges tot plaatrand afgekort. Verder in goede staat.
Papier met kettinglijnen.
Weinig voorkomend.
Zustand | |||
Zustand | Angemessen | ||
Marge tot plaatrand afgekort. Verder goed. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 17-2-2021 um 15:56 |
Endzeit | 24-2-2021 um 22:06 |