Imanol Marrodán - Ohne Titel (Identity Promises-Reihe)
Avi Kenan - Ballerina, polierte Bronze, auf Granitsockel, datiert 1983, Nr. 16/50
Imanol Marrodán - En el bosque 14/09/2013 (Identity Assertions Series) 2013
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste originele lithografie van de beroemde belgische kunstenaar Maurice de Vlaminck (1876 - 1958 ). Handmatig met potlood gesigneerd r.o.
Afmeting is 24 x 19 cm. De houten lijst met dik passe-partout meet 53 x 48 cm. In mooie conditie.