Henk Dekker - Hoek van Holland
Bettina Rheims - "Gina Gerschon + Elisabeth Berkley" 1995
Toon Koster - Blumen. Stillleben.
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtige tekening van de Franse schilder, illustrator en journalist Maurice Feuillet.
hij werkte voor de Franse krant Le Figaro
wordt zelden werk van hem aangeboden
tekening 18 x 21 cm mooi ingelijst 33 x 35 cm
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 6-1-2018 um 14:42 |
Endzeit | 20-1-2018 um 14:47 |