Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Bekende ets van het Damrak in Amsterdam door Maurits van der Valk. Gesigneerd en in een zeer mooie staat.
Zuurvrij teruggezet in de originele lijst.
Verzendkosten 6,75
Startzeit | 14-8-2014 um 12:17 |
Endzeit | 19-8-2014 um 12:17 |