Nicht oder unleserlich signiert - Madonna der göttlichen Liebe
Christiaan Bastiaans - 1259 n. Chr.
Richard Artschwager - Siebdruck Gesicht
Wilhelm Schlote - Farbgiclee „NICE is NICE“ handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Maurits van der Valk heeft veel landschapsetsen gemaakt, die aanvankelijk wat impressionistisch van stijl waren. Later worden zijn etsen vaster van lijn en steeds zuiverder in de tekening van het landschap, dat vaak met water gecombineerd is. Een voorbeeld van dit latere werk is deze ets uit de omgeving van Kortenhoef. De beeldmaat is 13.5 x 22 cm met ruime marges.Mooie conditie. Gesigneerd en betiteld met potlood.Los opgenomen in passepartout met achtervel. Maat van het passepartout is 30 x 40 cm.
Het werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 27-1-2018 um 13:43 |
Endzeit | 3-2-2018 um 12:43 |