Jiri Anderle - „El Ladid" (Zyklus Kamasutra) 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert
Jörg Remé - Drei handsignierte Siebdrucke: Figur mit Fahne, Tulpen, Windmühle
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Gelb)" - Auflage 97 - signiert-nummeriert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Zelden geziene, vroege ets door Maurits van der Valk.
Voorstelling van 'chemin creux', bij Antwerpen
Losbladig, zichtmaat 13x15, bladmaat 16x18
Gesigneerd r.o. 'MvdValk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 15-5-2015 um 19:56 |
Endzeit | 22-5-2015 um 19:56 |