Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE KANS!!
Fraaie ets door Maurits van der Valk, kunstenaar der Tachtigers.
Voorstelling van een Hollands landschap met molen en vee.
Ets op karton, zichtmaat 33x38, kartonmaat 40x45
Gesigneerd r.o. 'M.v.d.Valk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 22-9-2015 um 23:22 |
Endzeit | 3-10-2015 um 11:22 |