Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie ets door Maurits van der Valk.
Voorstelling van een vroeg 20ste eeuwse Hollandse polder in de sneeuw.
Ets onder passepartout, zichtmaat 22x32, p.p.-maat 37x46
Gesigneerd r.o. 'M.v.d.Valk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 15-11-2014 um 19:16 |
Endzeit | 22-11-2014 um 19:16 |