David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Schitterende ets door Maurits van der Valk.
Groot graficus uit de Beweging der Tachtigers.
Voorstelling van een drietal schelpen.
Losbladig, zichtmaat 11x24, bladmaat 27x39
Gesigneerd r.o. 'M.v.d.Valk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd