Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Jahr | 1985 |
Technik | Gemischte Technik |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 22 x 23 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 40 x 30 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending van het kunstwerk is alleen mogelijk in overleg. Gratis ophalen mogelijk in Breda of Amsterdam. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Breda of amsterdam, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.