Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mel Ramos
Batmobile 1962
Multiple / handgesigneerde KPK-kaart
formaat 14,5 x 10,4 cm
uitgever Gebr. Koening
Die Pop Art Show Museum Ludwig - Koeln 1992
het geheel zit in een nieuw passepartout formaat 24,0 x 30,0 cm
in goede staat
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd worden, u betaald dan alleen 1x verzendkosten
Startzeit | 17-12-2013 um 0:21 |
Endzeit | 22-12-2013 um 0:26 |