Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets met een voorstelling van een kitten door de bekende Duitse kunstenares Meta Plückebaum. Deze voorstelling is vrij zeldzaam. Beeldmaat 6 cm x 6 cm en bladmaat 12 cm x 15,5 cm. De ets was losbladig, nu zuurvrij in een nieuwe zwart lijst. Met potlood gesigneerd. De ets moest van ver komen (zie foto's), deze was behoorlijk verkleurd door de jaren heen, maar is nu schoongemaakt. Aan de muur!
Startzeit | 15-3-2016 um 22:20 |
Endzeit | 20-3-2016 um 22:20 |