Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets, potlood gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 25 x 30,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 37 x 43,5 cm.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 3-5-2018 um 17:29 |
Endzeit | 8-5-2018 um 19:29 |