Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Leuke gelegenheidslitho uit 1971.
Potlood gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 10 x 10 cm. Bladmaat 18 x 13 cm. Losbladig.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 13-4-2018 um 22:40 |
Endzeit | 28-4-2018 um 19:40 |