Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 1998 |
Technik | C-Print |
Stil | Straßenkunst |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 37 x 46 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 37 x 46 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 150 |
Bekend, kleurrijk werk van Micha Klein. C-print op of tussen perspex, in verso met stift gesigneerd, getiteld, gedateerd (’93-‘98) en genummerd (129/150). Professioneel op een houten kader gemonteerd door lijstenmakerij Krützmann. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 46cm x 37cm
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 27-11-2020 um 16:07 |
Endzeit | 7-12-2020 um 19:03 |