Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Fotografie |
MICHA KLEIN (1964)
Werk van Micha Klein komt bijna niet op de markt.
Dit werk komt uit zijn vroegere periode, 1993
36 x 45 cm
Gesigneerd: gesigneerd met stift (verso)
Voorzien van speciale tekst " voor mijn vader"
Hier is er maar een van .
Op houten kader gezet. ingelijst door krutzman
Prachtige werk van Micha Klein.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 13-3-2017 um 19:03 |
Endzeit | 14-3-2017 um 11:28 |