Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1969 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 103 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | A/P |
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden is ook een optie.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Voorstelling in zeer goede staat. Het werk heeft wat beschadigingen langs de rand. Bij inlijsting vallen deze onder het passe-partout | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 13-10-2019 um 20:33 |
Endzeit | 18-10-2019 um 21:39 |