Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1967 |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 57 x 78 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Michael Challenger (1939)
Originele zeefdruk uit 1967
'Hexagon City'
Lichtjes opgehoogd werk op dik papier!
Artist's proof (uniek werk) - 'Proof' in potlood.
56 x 76,5 cm
Gesigneerd, getiteld en gedateerd '67 door de kunstenaar. In potlood.
Op ART: Op-art is een richting in de schilderkunst van de 20e eeuw die bekend werd in de jaren 1963-1966. De term is een afkorting van het Engelse begrip optical art.
Goede staat (meer dan 50 jaar oud)
Nooit ingelijst
Michael Challenger is een schilder, beeldhouwer en prentmaker geboren in Kent in 1939, die naar Londen verhuisde om te studeren aan de Goldsmiths 'College of Art en Slade School of Fine Art in de jaren zestig. Hij gaf later les aan beide instellingen.
Het werk van Challenger is een krachtig samenspel van op-art en constructivisme. Zijn grafische werk roept het tegenspel op van vormen, vormen en kleuren van zijn voorgangers, waaronder Albers en Escher; maar op een sterkere en toch speelse manier.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Zeer lichte vergeling | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 2-5-2020 um 12:34 |
Endzeit | 16-5-2020 um 15:00 |