Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Strak werk van Michael Jepkes. Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77), getiteld en genummerd (39/50). In goede conditie; werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en het blad is egaal (licht) verkleurd. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 61cm x 47cm (blad), 50cm x 40cm (beeld)
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 15-3-2018 um 12:15 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:15 |