Ronald Boonacker - Via Appia, Italien, GERAHMT
Abelard Gesner - Gerahmt, Öl auf Leinwand, Vögel – Naive Kunst – Rahmen, 50 x 61 cm
Ronald Boonacker - Serie Méditeranée, Echtheitszertifikat
Paul Versteeg - Foto, Verantwortung – gerahmt (groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho door mien Cambier van Nooten
Voorstelling van kinderen achter het raam
Losbladig, beeldmaat 13x17, bladmaat 21x25
Gesigneerd in potlood l.o. 'W J CambiervanNooten', gemonogrammeerd r.o. in de druk 'CN'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 6-11-2017 um 14:50 |
Endzeit | 18-11-2017 um 12:50 |