Gea Karhof - Freude in Ägypten
Faiencerie Lunéville-Saint-Clément - mittleres Bild - liegender Hund
Jef Diederen - Serie von 6 Lithographien gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk in de kenmerkende lijnvoering van Milena Tlustá.
Bladmaat ca. 71 x 51 cm
In 2003 gedrukt in een oplage van 150. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Dit betreft nummer 12.
Standaardverzending in koker via PostNL (track&trace code)
Startzeit | 29-10-2014 um 14:10 |
Endzeit | 5-11-2014 um 14:10 |