Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Jahr | 1989 |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 120 x 100 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 121 x 101 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Soort Lijst: Houten lijst
Herkomst: BKR onbekend(Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.
(VK363077)
Zustand | |
Zustand | Angemessen |
Over het midden van het werk loopt horizontaal een band met een afdruk van het spieraam. Het is onduidelijk of dit is ontstaan voor of na voltooiing van het werk. | |
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 22-7-2019 um 16:14 |
Endzeit | 4-8-2019 um 22:56 |