Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Een vrije werk in opdracht van de eigenaar door Mine van Schuppen, geschilderd en hand gesigneerd in 1982. Olieverf op doek 160cm x 100cm ( ingelijst)
Startzeit | 16-1-2015 um 8:41 |
Endzeit | 30-1-2015 um 8:41 |