Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Flower Bushes - gesigneerde zeefdruk - oplage 300 ex. - 1979
Zeer aantrekkelijke zeefdruk van de Mexicaanse kunstenaar Nadine Prado.
Met de hand genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 81/81 cm.
Nooit ingelijst geweest, in mooie staat.
bij de foto's een voorbeeld met lijst, dit exemplaar is ZONDER lijst.
Zie link voor meer info:
http://rogallery.com/Prado_W/Prado_W_hm.htm
Startzeit | 27-7-2015 um 17:37 |
Endzeit | 3-8-2015 um 17:37 |