Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Kunstenaar: Nanne Balyon
Techniek: olieverf op paneel
Voorstelling: winterlandschap
Gesigneerd: links onder
Afmeting (lxb): 24 x 30 doek maat, 31 x 37 buitenmaat lijst
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 21-6-2017 um 12:11 |
Endzeit | 28-6-2017 um 20:11 |