Cees Bolding - Porträt einer Volendamer Dame
Jan Cremer - Siebdruck, Tulipano silvana 2 – gerahmt
Menno Meijer - und andere!-Lot von 2 grafischen Arbeiten.
Jan van Munster - Meereslandschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1974 |
Technik | Prägung / Blinddruck |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 39 x 35 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 7 |
Zeer mooie werk van deze Italiaanse kunstenaar. Hier niet heel bekend, maar in Italië een beroemdheid, wiens objecten en installaties zeer gezocht zijn. Preegdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1964/1974) en genummerd (E.A VI / VII = 6/7), een Épreuve d’Artiste exemplaar. Onderaan het blad ook een opdracht aan vrienden in Amsterdam in het frans. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 39cm x 35cm (blad), 28cm x 28cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.