Willem van Dort (sr.) - Visser
Nicht oder unleserlich signiert - Madonna der göttlichen Liebe
Christiaan Bastiaans - 1259 n. Chr.
Richard Artschwager - Siebdruck Gesicht
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1943 |
Technik | Aquarell |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 30 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 45 x 35 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Nico Gijsbertus Berkhout (‘Nico’) geb. Hillegom 28 oktober 1915. Woont en werkt sinds 1947 te Bergen (N.H.). Maakte buitenlandse reizen o.m. naar Frankrijk, Italië, Cyprus enz. Kunstschilder. Gaf les aan C. A. den Tex. Rijkscollectie: stilleven, groenten en bloemen, 1950; stilleven, 1951; diverse aquarellen en tek. Rijksprentenkabinet Amsterdam: tekening(en).
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
weinig zichtbare onregelmatigheden. Originele lijst. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 6-9-2020 um 15:11 |
Endzeit | 13-9-2020 um 22:57 |