Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een olieverfschilderij van de Nederlandse kunstenaar Nico Bruynesteyn met een stilleven met een groen glas, tomaten en een rode peper naast een gedrapeerd gordijn, geschilderd op doek en ingelijst in de originele houten lijst met gipsen sierrand.
Het werk is gesigneerd linksboven.
Afmetingen: Lijst, 38 x 48 cm. Beeld: 28 x 38 cm.
Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
Conditie: Het werk heeft slijtplekjes en krasjes, m.n. aan de rechterrand en heeft een kleine beschadiging links van het glas. De lijst heeft slijtplekken en heeft een beschadiging op de rechterbeneden- en rechterbovenhoek.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Informatie over de kunstenaar:
Nicolaas ‘Nico’ Bruynesteyn, geboren 23-03-1893 in Nieuwer-Amstel (Amstelveen) en overleden 03-03-1950 in Utrecht, schilder en tekenaar.
Naamsvarianten: Nico Bruijnesteijn, Nico Bruijnesteyn, Nicolaas Bruynesteyn.
Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (Amsterdam) (1908 tot 1911) en de Tekenacademie (Den Haag).
In Den Haag bezocht hij (waarschijnlijk ca. 1917- 1919) de Academie van Beeldende Kunsten, waar hij ook zijn toekomstige vrouw leerde kennen, de schilderes Sophia van Driel, die werkte onder het pseudoniem Tilly Moes. Zij maakten ook samen (bloem)stillevens, waarbij Tilly Moes de bloemen schilderde. Naast stillevens maakte Nico Bruynesteyn ook stadsgezichten en landschappen en heeft hij etsen gemaakt. Hij maakte ook werken onder het pseudoniem Pieter van Noort.
Titel: “Stilleven met tomaten”.
Kunstenaar: Nico Bruynesteyn.
Techniek: Olieverf op doek.
Jaartal: Onbekend.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst.
Gesigneerd: Rechtsboven.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, affiches en andere kunst
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 25-2-2017 um 13:00 |
Endzeit | 10-3-2017 um 22:00 |