Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Stilleven met boeken en een vaas
olieverf op doek, 30 x40 cm beeldafmeting
geplaatst in een eenvoudige lijst
gesigneerd voluit rechts boven
Startzeit | 24-9-2014 um 20:19 |
Endzeit | 4-10-2014 um 20:19 |