Jose Herrera - zeitgenössischer Künstler
Hans Keuls - Rhythmusfeld der roten Leidenschaft
Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraai werk van de sinds 1912 op Java werkende kunstenaar Nico Burgdorffer.
'Indonesisch kustlandschap'
Olie op board
75 x 50 cm
Gesigneerd en gedateerd rechts onder/
Op verso' Burgdorffer N.M. , Bandoeng Java'
In goede staat.
Ophalen / Brengen in overleg .
Startzeit | 23-6-2013 um 12:17 |
Endzeit | 30-6-2013 um 12:17 |