David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
gekleurde mezzotint gravure
"Le billet doux" , (dédié à monsieur Menage de Pressigny, conseiller fermier général de sa Majesté)
afm. : 44 x 30 cm ( op blad 53 x 38.5 cm)
conditie : uitstekend-heldere kleuren, ruime marges, verso blank (versteviging tape langs buiten randen)
Niklas Lafrensen, "Nicolas Lavreince" of "Lavrince" (1737 - 1807), is een ontwerper en schilder in de gouache portretten en de geschiedenis van Zweden.
In 1771 vertrok hij naar Parijs, waar hij kleine aquarel en olie portretten schilderde.
Nicolas Launay, (1739 - 1792 Is een Frans schrijver.
Op jonge leeftijd ingevoerd in het atelier van Louis Lempereur , Launay maakte grote vooruitgang in de kunst van het graveren.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Borsbeek (antwerpen), Belgien |