Odon Koch - Zwitsers beeldhouwer en graficus - monochrome Ets - oplage 200 - gesigneerd - Verkauft

Odon Koch - Zwitsers beeldhouwer en graficus - monochrome Ets - oplage 200 - gesigneerd kaufen? Bieten Sie von 40!
Dieser Artikel ist verkauft Artikel anzeigen
Grafik (Hand signiert)

Anmelden oder registrieren um den Ertrag einzusehen

ähnlichen Artikel einstellen
Odon Koch - Zwitsers beeldhouwer en graficus - monochrome Ets - oplage 200 - gesigneerd kaufen? Bieten Sie von 40!Odon Koch - Zwitsers beeldhouwer en graficus - monochrome Ets - oplage 200 - gesigneerd kaufen? Bieten Sie von 40!Odon Koch - Zwitsers beeldhouwer en graficus - monochrome Ets - oplage 200 - gesigneerd kaufen? Bieten Sie von 40!Odon Koch - Zwitsers beeldhouwer en graficus - monochrome Ets - oplage 200 - gesigneerd kaufen? Bieten Sie von 40!Odon Koch - Zwitsers beeldhouwer en graficus - monochrome Ets - oplage 200 - gesigneerd kaufen? Bieten Sie von 40!Odon Koch - Zwitsers beeldhouwer en graficus - monochrome Ets - oplage 200 - gesigneerd kaufen? Bieten Sie von 40!
ähnlichen Artikel einstellen
  • Beschreibung
  • Odon Koch (1906-1977)
Art des Kunstwerks Grafik (Hand signiert)
Zeitraum 1945 bis 1999
Technik Radierung
Träger Geschöpftes Papier - Büttenpapier
Gerahmt Nicht gerahmt
Maße 38 x 50 cm (h x b)
Signiert Hand signiert
  • Ödön Koch (Zürich, 21 november 1906 – aldaar, 21 mei 1977) was een Zwitserse beeldhouwer en graficus. Hij was een autodidact als steenbeeldhouwer en bewerkte zijn materiaal direct, zonder model of tekening. Zijn vroege werk was figuratief, maar na invloeden van beeldhouwers zoals Henry Moore werd zijn werk abstracter. Eerst gebruikte hij organische lijnen met een verwijzing naar de menselijke figuur, later creëerde hij samengestelde geometrische vormen. In zijn latere werk stond de sculptuur centraal. Koch had een atelier in Witikon, de oostelijkste wijk van Zürich. In 1977 had hij een solotentoonstelling in het Kunsthaus Zürich, maar kort na de opening overleed hij aan een hartaanval. Hier zijn enkele van zijn werken in de openbare ruimte:

Figur I (basaltlava) - Te zien in het Beeldenpark van het Kröller-Müller Museum in Otterlo2.
W V Nr.59 (kalksteen) - Gelegen aan de Seepromenade Zürichsee in Zürich.
Skulptur 1960/1961 - Te vinden in Biel.
Skulptur 1965/1966 - Onderdeel van de buitencollectie van het Skulpturenmuseum Glaskasten in Marl.
Stele - Op het schoolplein van de Kantonsschule in Chur.
Gevelreliëf - Aan het kantoorgebouw van Hoffmann-La Roche in Bazel1.

Zustand
ZustandGut
verkeert in goede staat.
Sendung
Abholen Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Purmerend, Niederlande
SendenPaketpost
PreisBis zu 2 kg.
Innerhalb von Niederlande 7,00 €
In die EU 17,50 €
Weltweit 20,00 €

Odon Koch (1906-1977)

schweizerisch schweizerisch

Angeboten durch  Artpointamsterdam
Mitglied seit 2013
3949 verkaufte Lose
Alle Lose von diesem Anbieter (115)
50 cm
38 cm