Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Drieluik met kleurenetsen van Oscar Verpoorten. Jaar: 1975. Titel: Houten kotter opgelegd te Oostende 1975. Afmetingen werk incl lijst: H44 x b98 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Gewicht: 8,2 kg.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 16-4-2018 um 14:56 |
Endzeit | 23-4-2018 um 20:56 |