Geert de Weerd - Stillleben mit Krähe und Vase
Herman Brood - Siebdruck: O.D=Passee
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Corneille - gerahmte Lithographie: „Eté et as de coeur“ – 1969
Ingelijste ets van Oscar Verpoorten. Jaar: sept 1985. Titel: Brons motor. Nummer: II/15. Afmetingen werk incl lijst: H50.5 x b60.5 cm. Afmetingen werk: H44 x B33. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 30-5-2018 um 22:37 |
Endzeit | 10-1-2019 um 9:20 |