Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets, potlood gesigneerd en gedateerd mei 1980 rechtsonder. Eigen druk, getiteld en genummerd 12/15 linksonder.
Beeldmaat 37 x 24,5 cm. Bladmaat 42,5 x 29 cm. Losbladig.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Startzeit | 28-1-2016 um 19:56 |
Endzeit | 22-2-2016 um 11:47 |